вход  |  регистрация  

мы работаем с 10.00 до 18.00 кроме воскресенья

 

+38 093 313 14 62

TM LEMBERG - ЛЕМБЕРГ УКРАИНА

+38 098 313 14 62

красная, черная, боуфин икра доставка по Украине

+38 099 313 14 62

     

Що це таке американська ікра чорна боуфін?

Просмотреть фотографию в реальном размере
Просмотров: 1520
Категория: Боуфин икра
Размеры: 600x630px/105.3Kb
 


 
Описание: Чорна ікра. Як багато з'явилося пропозицій з баночками з чорною ікрою. Чи дійсно все, що називають чорною ікрою, є справжньою чорною ікрою? Давайте в цьому розбиратися.

Як у відомій всім приказці "Не все те золото, що блищить", чорна ікра - це не все, що так підписують або що схоже на неї. Давайте розглянемо найпоширеніші способи продати щось замість чорної ікри.
Ще одним, все частіше зустрічається обманом, є підміна чорної осетрової ікри на ікру риби боуфін. Причому тут справжня плутанина і гра не зовсім чесного маркетингу, а часто і зовсім не чесного. Насправді, ікра риби боуфін має дійсно темний колір. Але це все, чим вона хоч як то схожа на ту саму, осетрову чорну ікру. І написавши на баночці, що це чорна ікра, виробники начебто і не брешуть, вона дійсно чорна, на колір.

Проте риба боуфін є ильного рибою і НІЯКОГО ВІДНОШЕННЯ ДО осетрових НЕ МАЄ! Ільного риба живе в мулі і там же харчується. Ви можете уявити чим. Вона цікава науці хіба що як викопне, тому, що дуже давня риба. Є деякі хитрощі, якщо не сказати відверта брехня, в якому пишуть про яке то спорідненість цієї риби і осетра і відвертою брехнею, коли на кришці баночки ІКРИ боуфін МАЛЮЮТЬ осетрів! І взагалі неймовірною фантазією можна назвати фразу на деяких сайтах, де ікру риби боуфін порівнюють з білуги. На світовому ринку, ікра риби боуфін стоїть на порядки нижче ніж ікра осетра, не кажучи вже про білугової ікрі.

Отзывы о Що це таке американська ікра чорна боуфін?

Отзыв никто не оставил, будьте первым.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]


Икра ИК Lemberg наполнит вас здоровьем и силой, а так же покорит своим незабываемым вкусом! Икорный дом Лемберг гарантирует исключительно высококачественное производство красной икры лососевой горбуши, кеты, нерки, форели, чавычи, кижуча, симы, черной икры осетровой белуги, севрюги, стерляди, осетра, шипа, лопатоноса, веслоноса, боуфин, щуки, морских деликатесов, рыбы и других морепродуктов. Вся икра является кошерной, что подтверждает знак на банке. Теперь каждый может насладиться неповторимым вкусом качественной, полезной, настоящей икрой по низкой и доступной цене.
Присоедениться к Lemberg в Google+ Присоедениться к Lemberg в Вконтакте Подпишись на новые поступления