вход  |  регистрация  

мы работаем с 10.00 до 18.00 кроме воскресенья

 

+38 093 313 14 62

TM LEMBERG - ЛЕМБЕРГ УКРАИНА

+38 098 804 06 37

красная, черная, боуфин икра доставка по Украине

+38 066 932 70 76

     

Лембрег пропонує Боуфін ікру чорну ТМ Marky `s

Просмотреть фотографию в реальном размере
Просмотров: 273
Категория: Боуфин икра
Размеры: 300x225px/28.0Kb
 


 
Описание: Торгова марка «MARKY'S» понад 20 років виробляє і продає під своїм ім'ям делікатесні продукти харчування в тому числі понад 12 видів чорної ікри по всій Америці і Європі.

Ікра цієї компанії приготовлена ​​за сучасною технологією без консервантів з додаванням тільки високочистої французької морської солі і розфасовується в скляні банки з використанням вакууму.

У виробничих процесах, компанією впроваджена сертифікована державою система заходів, що забезпечує виробництво безпечних харчових продуктів НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Points), що гарантує найвищу якість продукції, в тому числі і чорної ікри.

Торгова марка «MARKY'S» неодноразовий переможець (2007р, 2008р., 2009р.) Конкурсу «PRIX D'ELITE» на брюссельської міжнародної виставки морепродуктів за видатну якість американської чорної ікри.

ТОВ «Кавіарна» є не тільки офіційним імпортером і ексклюзивним дистриб'ютором чорної ікри риби Боуфін та американського осетра (веслоноса), виробленої торговою маркою "MARKY'S", але і являє ділові інтереси цієї американської компанії на Україні.

Компанія «Кавіарна» займається продажем чорної ікри і ряду інших морепродуктів, таких як м'ясо крабів, восьминога, вугра і мідій. Ми давно працюємо зі своїми постачальниками, і можемо поручитися за найвищу якість реалізованих нами продуктів.

Чорна ікра і вся інша продукція сертифікована, в чому ви зможете переконатися особисто, завітавши до нас в офіс у зручний для вас час.

Отзывы о Лембрег пропонує Боуфін ікру чорну ТМ Marky `s

Отзыв никто не оставил, будьте первым.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]


Икра ИК Lemberg наполнит вас здоровьем и силой, а так же покорит своим незабываемым вкусом! Икорный дом Лемберг гарантирует исключительно высококачественное производство красной икры лососевой горбуши, кеты, нерки, форели, чавычи, кижуча, симы, черной икры осетровой белуги, севрюги, стерляди, осетра, шипа, лопатоноса, веслоноса, боуфин, щуки, морских деликатесов, рыбы и других морепродуктов. Вся икра является кошерной, что подтверждает знак на банке. Теперь каждый может насладиться неповторимым вкусом качественной, полезной, настоящей икрой по низкой и доступной цене.
Присоедениться к Lemberg в Google+ Присоедениться к Lemberg в Вконтакте Подпишись на новые поступления