вход  |  регистрация  

мы работаем с 10.00 до 18.00 кроме воскресенья

 

+38 093 313 14 62

TM LEMBERG - ЛЕМБЕРГ УКРАИНА

+38 098 804 06 37

красная, черная, боуфин икра доставка по Украине

+38 066 932 70 76

     

Скільки коштує ікра щуки на Українському ринку?

Просмотреть фотографию в реальном размере
Просмотров: 1873
Категория: Щучья икра
Размеры: 640x480px/98.1Kb
 


« Предыдущая  | 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] |  Следующая »
 
Описание: Завдяки своїм відмітним смаковим і поживним властивостям ікра щуки вважається одним з кращих видів, так званої в харчовій промисловості, частиковой ікри. У свою чергу жовту або часткових ікру щуки виготовляють переважно в ястикамі, тобто без попередньої обробки та видалення з ікринок природною природною плівки.

І тільки цінну ікру щуки солять у спеціальних дерев'яних формах попередньо очистивши риб'ячі ікринки від ястиков чи природної плівки. таким чином можна сказати, що за своїм зовнішнім виглядом, а також смаковим і споживчим властивостям ікри щуки відноситься до пробійної різновидам продукту. Варто відзначити, що в минулі часи на Русі за унікальні поживні властивості і користь ікру щуки цінували набагато більше, ніж делікатесну зараз чорну ікру.

Ікру щуки називали царським частуванням, тому що продукт коштував настільки дорого, що його могли собі дозволити тільки багаті купці, дворяни і монархи. Цікаво також і те, що ікра щуки абсолютно не поступається за своїми смаковими параметрами червоною або чорній ікрі. Можна назвати ікру щуки класикою російської національної кулінарної традиції.

Ікра щуки знайшла достатньо широке застосування і в сучасній загальносвітовій кулінарної традиції. Як правило, ікру щуки подають як самостійно закуски в супроводі з крекерами або як начинку для бутербродів і тарталеток. Крім того, ікра щуки ідеально підходить для приготування легких соусів і салатних заправок, які використовують також і для асорті з морепродуктів.

Калорійність ікри щуки знаходиться на порівняно невисокому рівні. Звичайно, калорійність ікри щуки буде залежати від вихідних інгредієнтів, що використовуються в процесі приготування кулінарного виробу. Однак, середній рівень калорійності ікри щуки знаходиться на позначці в 131 Ккал, які припадають на 100 грам продукту.

Користь ікри щуки

Користь ікри щуки криється в вітамінно-мінеральному складі продукту, який містить достатню кількість безумовно корисних для людського організму з'єднань природного походження. Медики стверджують, що регулярне вживання в їжу ікри щуки допомагає підтримувати рівень гемоглобіну в крові та артеріального тиску на належному рівні.

Шкода ікри щуки

Однак, як це часто буває, крім неоціненною користі є відомості і про можливу шкоду ікри щуки для людського організму. Правда, варто особливо підкреслити, що шкода ікра щуки може завдати тільки у випадку вживання продукту у великих кількостях. Крім того, варто виключити ікру щуки з раціону харчування людям, страждаючим індивідуальною непереносимістю рибного продукту.

Отзывы о Скільки коштує ікра щуки на Українському ринку?

Отзыв никто не оставил, будьте первым.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]


Икра ИК Lemberg наполнит вас здоровьем и силой, а так же покорит своим незабываемым вкусом! Икорный дом Лемберг гарантирует исключительно высококачественное производство красной икры лососевой горбуши, кеты, нерки, форели, чавычи, кижуча, симы, черной икры осетровой белуги, севрюги, стерляди, осетра, шипа, лопатоноса, веслоноса, боуфин, щуки, морских деликатесов, рыбы и других морепродуктов. Вся икра является кошерной, что подтверждает знак на банке. Теперь каждый может насладиться неповторимым вкусом качественной, полезной, настоящей икрой по низкой и доступной цене.
Присоедениться к Lemberg в Google+ Присоедениться к Lemberg в Вконтакте Подпишись на новые поступления