Пн. - Пт. 9:00 - 20:00
Сб. - Нд. Вихідний

Ваш кошик порожній!

heading_title
Популярні товари
Lemberg Kaviar номіновано на премію у міжнародному конкурсі «Grober Preis des»

Lemberg Kaviar номіновано на премію у міжнародному конкурсі «Grober Preis des»

2022-04-04 17:09:33   0   306

Ікорний дім LEMBERG номіновано на вручення найважливішої нагороди у престижному конкурсі німецького середнього бізнесу, який пройде під девізом «Успіх середнього бізнесу – запорука сильної економіки та гарантія робочих місць»

 
З 1 листопада 2009 року розпочалася підготовка щорічного загальнонімецького конкурсу, що організується фондом Оскара Патцельта, «Великий приз середнього бізнесу».
 
У 2010 році церемонія нагородження пройде вшосте. Про те, що конкурс, що проводиться з 1995 року, став найзначнішим серед представників середнього бізнесу, свідчить зростаюча з року в рік кількість учасників: у 2009 році в конкурсі взяли участь 1400 комун та організацій, 3366 фірм з 16-ти федеральних земель. /div>
 
Окрім фонду Оскара Патцельта організаторами конкурсу є міністерства, інститути та громадські організації, такі як Індустріальна та Торгова палата, Палата ремісників, Федеральна спілка економіки, Земельні спілки приватних підприємців, Урядові ради, міські комуни.
 
Номінація на конкурс надасть унікальну можливість оптимізувати економічну кооперацію між фірмами та організаціями, комунами та спілками. Для клієнтів, постачальників та партнерів конкурс дає можливість по заслугах оцінити ефективність спільної роботи.
 
Засновник та президент фонду Оскара Патцельта, Доктор Хелфрід Шмід, у зв'язку з цим заявив:
«Одна тільки номінація на «Великий Приз середнього бізнесу» дає фірмі можливість відносити себе до вищого суспільства німецького середнього бізнесу.»

Основними критеріями на участь у конкурсі є загальний розвиток компанії, забезпечення/гарантія робочих місць, модернізація, а також сервіс, індивідуальний підхід до клієнтів та маркетинг.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!