Пн. - Пт. 9:00 - 20:00
Сб. - Нд. Вихідний

Ваш кошик порожній!

heading_title
Популярні товари
Що входить до складу ікри, готової до продажу, на прикладі ікри Горбуші

Що входить до складу ікри, готової до продажу, на прикладі ікри Горбуші

2022-04-03 18:17:06   0   351

Хочете, щоб смачна червона ікра, придбана в нашому інтернет-магазині, була водночас корисною для організму? Такий продукт через підвищену чутливість до умов зберігання не поставляється у продаж у свіжому вигляді. Після вилову кету, лосось або горбуша, ікра яких користується високим попитом, піддається технологічній обробці. Риб випускають назад у водойму, витягнуті ікринки піддають засолюванню в окремих бочках. Коли вони повністю просоляться, до них вводять консерванти та інші добавки, а потім розкладають по невеликих ємностях (банках, контейнерах), заморожують або консервують, закочуючи під вакуумом.

Склад готового ікорного продукту

Ікра горбуші хороша містить у собі мінімальну кількість консервантів. Завдяки їм вдається забезпечити термін зберігання готового продукту до 1 року. Без консервантів ікра імітована, купити яку сьогодні можна набагато дешевше за натуральну, може зберігатися близько 3-4 місяців. Враховуючи час транспортування, зберігання на оптових складах, розмитнення та надходження у роздрібний продаж, присутність консервантів у бляшаних та скляних банках легко зрозуміла.

Високоякісна червона ікра (кета, форель, нерка), придбана у банку, майже не містить рідини. Практично вся тара (90-92% від обсягу) має бути заповнена однаковими за розміром, пружними икринками з непошкодженою оболонкою.

Докладний склад добавок, які містить ікракети хороша, повинен бути перерахований на етикетці. Обов'язковими є:

  • Поварена сіль (оскільки сировина проходить засолювання в соляному розчині). За чинними стандартами, питома частка солі не може перевищувати 7% загальної маси.
  • Рослинна олія (соняшникова, у преміум-продуктах іноді зустрічається оливкова та ін.).
  • Гліцерин у незначній кількості. Допомагає зберегти вихідні органолептичні властивості ікринок.
  • Сорбінова кислота (Е200) – перешкоджає злипанню ікри.
  • Бензоат натрію (уротропін, Е239). Покращує смакові якості.

Ікра червона в банках — яка краща і корисніша? Таке питання часто виникає у покупців. Сумарна частка всіх консервантів у якісній продукції має становити 0,1% від загального обсягу. Тоді Вам не доведеться гадати, наскільки корисний продукт для вашого організму.

Хімічний склад продукту: вміст білків, жирів, вуглеводів, вітамінів, мікроелементів

Якісна ікра червона, банки якої можуть бути різної ваги та розміру, є справжнім джерелом всіляких корисних речовин. Саме тому її активно включають до складу різноманітних дієт, рекомендують вживати регулярно у невеликих кількостях як дорослим, так і дітям.

Ікра червона (140 гр та інші види розфасовки) майже на третину складається з легкозасвоюваного білка, що містить від 14 до 17% жиру. Також вона багата:

  • Вітамінами А, Е, Д, РР. Вони необхідні для гостроти зору, зміцнення кісткової та хрящової тканин, регенерації шкіри та волосся.
  • Поліненасиченими жирними кислотами (Омега-3 та Омега-6), які нормалізують кров'яний тиск, покращують засвоєння кальцію в організмі.
  • Фолієва кислота, яка регулює обмінні процеси.
  • Поруч мікроелементів (йодом, необхідним для функціонування щитовидної залози, залізом, що відповідає за рівень гемоглобіну та утворення червоних кров'яних тілець, цинком, що зміцнює нігті та волосся тощо).

Навчившись правильно читати етикетки, а також знаючи докладний склад, Ви легко відповісте собі на запитання: «ікра червона яка краще?». І зможете вибрати справді корисний продукт.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!